Jak kupować?

Nasze produkty wypiekane są codziennie rano, ale potrzebujemy czasu na przygotowanie półproduktów dlatego zamówienia na dany dzień przyjmujemy do 7.00 dnia poprzedniego 

Zamawiając  towar na karcie produktu możesz wybrać w w jakie dni mamy dostarczyć konkretną ilość produktu, czyli wystarczy że zamówisz co drugi dzień 2 chleby małe. My będziemy wiedzieć co mamy danego dnia specjalnie dla Ciebie upiec.

Dokładna godzina dostarczenia zależy od bieżącego obciążenia piekarni i sytuacji na drodze. Tak po ludzku: jeżeli staniemy w korku, możemy być trochę później niż o godz. 16.00. W momencie, gdy Twoje zamówienie będzie dostarczone do punktu odbioru, dostaniesz od nas e-mail. 

Forma płatności

Przyjmujemy płatności elektroniczne za pomocą transakcji PayU. Po prawidłowym dokończeniu transakcji przychodzi do nas potwierdzone zamówienie. Gdyby coś poszło nie tak, poinformujemy Cię o tym z samego rana. Jeśli uda Ci się uzupełnić błąd płatności, towar otrzymasz jeszcze tego samego dnia. Jeżeli będziesz potrzebował więcej czasu na uzupełnienie płatności, to niestety zamówienie dotrze z opóźnieniem. 

Formy dostawy

Sam zadecyduj jaką wolisz formę dostawy. Masz do wyboru odbiór osobisty lub wysyłkę kurierem DPD.

Wysyłka kurierem odbywa się na własne”ryzyko” dokładamy wszelkich starań aby zapakować towar najlepiej jak potrafimy, lecz wiadomo jak jest czasem z kurierami. Towar produkowany na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotom. Zamawiasz produkty następnego dnia pieczemy i wysyłamy a w kolejnym dniu paczka dociera do Ciebie.

Niektóre sklepy partnerskie prowadzą ciągłą sprzedaż naszych produktów zapoznaj się z listą. Nasze sklepy partnerskie